Letecká škola, letecký výcvik

Všechny druhy výcviků, které poskytujeme, můžete zahájit v individuálním termínu.

Zájemce o výcvik v první řadě seznámíme s možnostmi využití a uplatnění jednotlivých leteckých kvalifikací a následně s plánem výcviku. Neprodleně po zahájení obdržíte přístup do online systému, kde jsou dostupné základní studijní materiály, rezervační systém a informace související s průběhem výuky.

V době výuky nabízíme možnost navštěvovat podle potřeby servisní dílnu, kde je možné se detailně seznámit nejen s letadly, na kterých probíhá výcvik, ale i s praktickou aplikací mnoha teoretických znalostí na letecké technice.

Pro další informace můžete psát na info@airjihlava.cz nebo volat 602 760 578 - Ing. Zdeněk Kölbl, vedoucí výcviku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Letecká škola Air Jihlava - service s.r.o. zahájila činnost v roce 2008 jako registrované zařízení pro výuku PPL(A) dle dodatku 3 k JAR-FCL 1.125 s evidenčním číslem 136 v registru Úřadu pro civilní letectví. Svým personálním obsazením navazuje na dlouhodobou tradici a zkušenosti zabezpečujícího personálu. V lednu 2012 jsme získali oprávnění výcvikové organizace pod registračním číslem CZ/FTO(A)-026 a počátkem roku 2014 byla naše letecká škola certifikována podle nových evropských předpisů PART-FCL a získala oprávnění schválené výcvikové organizace

CZ/ATO - 026

cz-ato-026-01
cz-ato-026-02V roce 2011 jsme rozšířili naší nabídku na výcvik pilotů na ultralehkých letadlech a získali oprávnění "Střediska pilotního výcviku ULL".

Středisko pilotního výcviku ULL - reg. č. 9/2011

stedisko-pilotnho-vcviku-ull-2
Naším cílem je poskytovat kvalitní a profesionální služby zájemcům o jednotlivé druhy leteckého výcviku v souladu s jejich odbornými i individuálními časovými požadavky.

Jednotlivé výcviky zajišťují výhradně obchodní piloti - instruktoři s příslušnými kvalifikacemi. Jedná se o profesionální piloty, kteří pro naší firmu zajišťují mimo výcvikových letů i ostatní letecké práce, jako jsou fotolety, letecké práce v zemědělství a podobně.

Kvalitu zajištění výcviku podporuje i fakt, že disponujeme zázemím vlastního servisu letadel, což nám umožňuje udržet potřebnou dostupnost letecké techniky a v případě potřeby okamžitý zásah servisního personálu.

V případě zájmu o naše služby nebo bližší informace můžete kdykoliv volat na telefon 602 760 578 - Ing. Zdeněk Kölbl - vedoucí výcviku nebo psát na email info@airjihlava.cz.