Letecké výlety

Využijte netradičního leteckého výletu do rakouského Salzburgu!

Jste příznivci létání, historických letadel, vozů F1 nebo nádherných přírodních scenérií? V takovém případě je pro Vás tento výlet tím pravým.

hangarZa přibližně 1 hod a 10 min. cesty do Salzburgu uvidíme pěkně zvýšky krásy České republiky, mezi které patří např. zámek Červená Lhota, zámek Hluboká, Jižní Čechy, Šumava, apod., dále také již na rakouském území např. řeku Dunaj.

Zastávku v Salzburgu využijete k návštěvě Hangáru 7, který vlastní Redbull a kde je k vidění expozice historických letadel, automobilů, vozů F1, aj. Do Hangáru 7 se od místa přistání můžete přesunout pěšky (několik minut chůze) a vstupné zde je zdarma.

Při zpáteční cestě je k vidění nádherná scenérie jezer v okolí města Salzburg a majestátné Alpy. Pro detailní prohlídku těchto míst včetně Hitlerova "Orlího hnízda" se můžete rozhodnout za doplatek.

Odlet je plánován z Letiště Jihlava.

Cena letu zahrnuje dopravu letadlem a s tím související poplatky. Ostatní případné náklady spojené s pobytem na místě si hradí cestující sami.

Letoun Cessna T303 - celkem 2x 1:20 hod letu. Detailní leteckou prohlídku míst v okolí Salzburgu lze absolvovat za doplatek ve výši 300,-Kč za minutu letu, obvyklá potřebná doba se pohybuje v rozmezí 15-20 minut.

Letoun Commander 114 - celkem 2x 1:30 hod letu. Detailní leteckou prohlídku míst v okolí Salzburgu lze absolvovat za doplatek ve výši 150,-Kč za minutu letu, obvyklá potřebná doba se pohybuje v rozmezí 20-25 minut.

Bližší informace na tel.: +420 602 760 578 nebo na e-mailu: info@airjihlava.cz.


Jednodenní a dvoudenní výlet k moři do Chorvatska

V rámci jednodenní výletu nabízíme let do Vrsaru nebo na ostrov Mali Lošinj v Chorvatsku. Tato letiště se nacházejí v blízkosti pláží a je tedy možné se téměř 8 hodin koupat v moři. Let je zajišťován letounem Cessna 303 pro 4-5 cestujících (polde hmotnosti a podmínek letu). Cena jednodenního výletu je 71.600,- Kč bez DPH.

Dvoudenní výlet do Vrsaru nebo na ostrov Mali Lošinj v Chorvatsku se zajišťuje také letounem Cessna 303 pro 4-5 cestujících (polde hmotnosti a podmínek letu) a cena činí 79 600,- Kč bez DPH. Z Letiště Jihlava se odlétá první den ráno a přílet je druhý den navečer.

Bližší informace na tel.: +420 602 760 578 nebo na e-mailu: info@airjihlava.cz.

Vrsar

Mali Lošinj