Air Jihlava Service

Letecká škola

Letecká škola Air Jihlava - service s.r.o. zahájila činnost v roce 2008 jako registrované zařízení pro výuku PPL(A) dle dodatku 3 k JAR-FCL 1.125 s evidenčním číslem 136 v registru Úřadu pro civilní letectví. Svým personálním obsazením navazuje na dlouhodobou tradici a zkušenosti zabezpečujícího personálu. V lednu 2012 jsme získali oprávnění výcvikové organizace pod registračním číslem CZ/FTO(A)-026 a počátkem roku 2014 byla naše letecká škola certifikována podle nových evropských předpisů PART-FCL a získala oprávnění schválené výcvikové organizace

CZ/ATO - 026

   

Zejména z důvodu poskytování komplexních služeb jsme v roce 2011 rozšířili naší nabídku na výcvik pilotů na ultralehkých letadlech a získali oprávnění "Střediska pilotního výcviku ULL". 

Středisko pilotního výcviku ULL - reg. č. 9/2011

Naším cílem je poskytovat kvalitní a profesionální služby zájemcům o jednotlivé druhy leteckého výcviku v souladu s jejich odbornými i individuálními časovými požadavky.

 

Jednotlivé výcviky zajišťují výhradně obchodní piloti - instruktoři s příslušnými kvalifikacemi. Jedná se o profesionální piloty, kteří pro naší firmu zajišťují mimo výcvikových letů i ostatní letecké práce, jako jsou fotolety, letecké práce v zemědělství a podobně.

 

Kvalitu zajištění výcviku podporuje i fakt, že disponujeme zázemím vlastního servisu letadel, což nám umožňuje udržet potřebnou dostupnost letecké techniky a v případě potřeby okamžitý zásah servisního personálu.

 

V případě zájmu o naše služby nebo bližší informace můžete kdykoliv volat na telefon 602 760 578 - Ing. Zdeněk Kölbl - vedoucí výcviku nebo psát na email info@airjihlava.cz.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit
do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

 
meteo
webkamera

cz en

© 2014 | Air Jihlava - service s.r.o. | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU